اعتقادی، فرهنگی، مذهبی، دشمن شناسی و سایبری

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
Share


نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/29-22:07

دلیل حضور نیروی دریایی ایران در خلیج عدن

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه حضور ما در خلیج عدن، باب المندب و دریای سرخ برای مبارزه با تروریسم دریایی انجام می شود، گفت: اجازه نمی دهیم هیچ نیروی خارجی به ما اخطار دهد.

خبرگزاری مهر: امیر حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم ۲۹ فروردین روز ارتش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز سی و چهارمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش در خلیج عدن مشغول انجام ماموریت است، اظهار کرد: حضور ما در خلیج عدن، باب المندب و منطقه دریای سرخ به درخواست سازمان جهانی دریانوردی برای مبارزه با تروریسم دریایی و دزدان دریایی انجام می شود.

وی افزود: تاکنون موفق شده ایم که به طور کامل و با قاطعیت با تروریسم دریایی مبارزه کنیم و تعداد زیادی از کشتی های تجاری و نفت‌کش جمهوری اسلامی را از دست دزدان دریایی نجات دهیم.

سیاری ادامه داد: برخی از کشورهایی که در این منطقه حضور داشتند از ما درخواست کمک کردند که ما نیز آنها را در مبارزه با دزدان دریایی یاری کردیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه حضور ناوگروه این نیرو در خلیج عدن، باب المندب و دریای سرخ مطابق با قوانین بین المللی، مبارزه با تروریسم دریایی و کمک به اقتصاد جهان است، گفت: اینکه برخی می گویند حضور نیروی دریایی غیر قانونی انجام شده است، صحت ندارد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اخطاری از سوی نیروهای خارجی به ناوگروه نیروی دریایی ارتش داده شده است یا خیر، گفت: ما اجازه نمی دهیم که کسی به ما اخطار بدهد، زیرا کار ما مطابق قوانین بین المللی است و ما امروز به اقتصاد جهان کمک می کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا برنامه ای برای پهلوگیری در سواحل یمن دارید، اظهار کرد: ما نیاز به انجام چنین کاری نداریم.

امیر سیاری درباره زمان رونمایی از زیردریایی فتح خاطرنشان کرد: ان شاء الله در آینده ای نزدیک این امر محقق خواهد شد.

وی در پاسخ به این سئوال که پیام رژه ارتش به دوستان و دشمنان جمهوری اسلامی چیست، تصریح کرد: پیام ارتش برای دوستان این است که بدانند جمهوری اسلامی آمادگی مقابله با هر گونه تهدید را دارد و دشمنان هم بدانند که اگر بخواهند تعرضی به مرزهای جمهوری اسلامی بکنند، قطعا با تیزی خشم جوانان این کشور مواجه خواهند شد.

منبع: سوکداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/29-21:57

رژه روز ارتش در بوشهر + تصاویر

همزمان با ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، رژه نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر انجام شد.ادامه عکس ها


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/29-21:41

عکس/خونی که گریبان‌گیر وهابیون می‌شود(+18)

تصویری دردناک از شهادت کودک یمنی در حملات هوایی رژیم آل سعود به این کشور
ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/25-21:48

غزه، هفت ماه پس از جنگ

در صورتی که روند بازسازی غزه با سرعت کنونی ادامه یابد، ده‌ها سال طول می‌کشد تا غزه بار دیگر شبیه به یک شهر کامل شود.
به گزارش فرارو، بیش از هفت ماه از خاموشی سلاح‌ها در غزه می‌گذرد، اما خرابه‌های این شهر همچنان پابرجاست. پول‌های فراوانی در این مدت وعده داده شده و مقامات بین‌المللی طرح‌های فراوانی مطرح کرده‌اند، اما ساکنان این شهر همچنان در سرپناه‌های موقت زندگی می‌کنند و منتظرند اسرائیل اجازه دهد مصالح ساختمانی و مواد مورد نیاز وارد این منطقه محاصره‌شده شود.

رنج و درد غزه این روزها بسیار نمایان و مشهود است چرا که جنگ زیرساخت‌ها و خانه‌های فراوانی را نابود کرده، هزاران نفر را به شهادت رسانده و تعداد افراد زیادی را آواره ساخته است. 

حتی در سایه همین آرامش نسبی، یک‌میلیون و 800 هزار ساکن این شهر مشکلات فراوانی در تأمین آب، غذا و سرپناه دارند. کمک‌کنندگان بین‌المللی در ماه اکتبر در نشستی در قاهره شرکت و تعهدات فراوانی ارائه کردند، اما تاکنون هیچ‌کدام از آن‌ها محقق نشده است.

مقامات هشدار می‌دهند درصورتی‌که روند بازسازی به‌زودی آغاز نشود، غزه به یک انبار باروت تبدیل می‌شود که هر لحظه ممکن است منفجر شود. به دلیل حملات اخیر اسرائیلی‌ها به این منطقه، ده‌ها هزار خانه نابود شده و در صورتی که روند بازسازی با سرعت کنونی ادامه یابد، ده‌ها سال طول می‌کشد تا غزه بار دیگر شبیه یک شهر کامل شود.

در همین حال سازمان ملل هشدار داده است که اگر اسرائیل به محاصره غزه ادامه داده و روند بازسازی نیز به تأخیر بیفتد، احتمال شکل‌گیری یک جنگ دیگر زیاد است. عکس های رویترز از زندگی در غزه 7 ماه پس ازجنگ را در زیر می بینید.


بقیه عکس ها


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/8-21:32

چرایی همدلی و همزبانی دولت و ملت در ایران

سال 1394 از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» نام گرفته است. ضروری است در این خصوص تامل و تفکر کنیم تا به چند سوالی که در ذیل می آید پاسخ دهیم.

1 - دولت و ملت ایران به این همدلی و همزبانی چه نیازی دارند؟

2 - چگونه این همدلی و همزبانی حاصل می شود؟

3 - پیامدهای این همدلی و همزبانی در عرصه ملی و بین المللی چیست؟

تجربه های تاریخی ایران نشان داده است یکی از ضعف های جدی در روابط دولت و ملت در ایران فقدان همدلی و همزبانی و هم رأیی بین دولت ها و ملت ایران در ادوار گوناگون تاریخی بوده و مهمترین دلیل این معضل نیز استقرار و استمرار حکومتهای استبدادی و سلطانی بوده است. در تاریخ ایران همواره دولتها و حکومتها به قدرت به مثابه فرصت و غنیمتی برای افزایش ثروت شخصی، خانوادگی، قومی، قبیله ای و باندی یا فرصتی برای ترکتازی ها و نمایش قدرت خود با هزینه از سرمایه های ملی نگاه می کردند از این رو کمترین دغدغه ای که داشته اند مساله ای به نام منافع ملی بوده است.

دولتهای استبدادی از آنجا که به دنبال تامین منافع ملی نبودند برای بقا و استمرار حاکمیت خود نیز نیازی به حمایت و پشتیبانی ملی احساس نمی کردند. از این رو همین دولتهای استبدادی زمینه ساز حضور و نفوذ و سلطه استعمار خارجی به ویژه روسیه و انگلیس بودند. برای مثال 7 پادشاه قاجار یعنی آقا محمد خان، فتحعلیشاه، محمد شاه، ناصر الدین شاه، محمد علی شاه، مظفرالدین شاه و احمد شاه تکیه گاه خود را قدرتهای بزرگ استعماری یعنی روسیه و انگلیس قرار داده و در تمشیت امور کشوری قبل از هر مصلحتی منافع این دولتهای چپاولگر را مد نظر قرار می دادند.ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/6-10:00

علائم شیطان پرستی در صدا و سیما + تصاویر

علائم شیطان پرستی در صدا و سیما

به زودی

از شبکه ی لیان

lianchannel.ir

منتظر باشیدداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نویسنده :مکبر 1
تاریخ:1394/01/6-01:00

مهر های اسرائیلی در مساجد + عکس

در هر مسجد معمولا مهر ها بعد از مدتّی استفاده، خراب یا کثیف می شوند. از این رو برای مساجد مهرهای تازه می فرستند. گاهی نیز این مهر ها توسط مردم به مساجد اهدا می شود.

امّا این بار در یکی از مساجد، مهری دیده می شود که به نظر می رسد، ظاهر مناسبی به عنوان یک مهر ندارد.پشت این مهر شکل یک ستاره 6 پر نقش بسته که در درون آن نوشته شده است: «یا علی ابن موسی الرضا»

نکته این جاست که بعضی از مردم بر پشت مهر سجده می کنند که در این حالت این شش ضلعی که بسیار شبیه به شش ضلعی وسط پرچم اسرائیل است، جلوی چشم است.

از آنجایی که کشور چین و ترکیه جانماز و مهر و تسبیح تولید می کنند، به نظر می رسد این مهر ساخت یکی از این دو کشور باشد.

منتظر نظر هایتان هستیم.

حق نشر برای شبکه ی لیان محفوظ است
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
  • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic